KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9109363
nr 910 9363
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Blandteknik, Ardy Strüwer (f. 1939), Hotel Comodore, signerad. Paris 1985, bladets mått: 23x32
Kondition: löst blad slitage
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 8 september 2014
kl 18:20:37
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.400 kr
2.800 kr
3.200 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer